Bent u geïnteresseerd in Upseda?

Log in om uw bod te versturen

Upseda

Geboortedatum: 07-04-2024

Kleur: Bruin

Geslacht: Merrie

Stamboek: KWPN

Land: Nederland

Lot BTW: 21%

Prijsklasse: € 6000 - € 8000

Vader van dit prachtige veulen is de zeer getalenteerde jonge hengst Florida TN onder Jennifer Sekreve. Gecombineerd met de moeder Myseda (v Revolution) met maar liefs vijf Grand Prix hengsten en vijf Preferent Prestatie merries op rij in de pedigree van Upseda . Uit deze directe moederlijn, komen de dressuur paarden Kratés Psg/Inter I met Molly Maloney , J2L Lamborghini Grand Prix  met Laura Luyten, Dafour Psg/Inter I met Anne Cizadlo.In de verdere pedigree Grand Prix Hengst Karolus van Wittenstein. Nadine Grand Prix onder Hans Peter Minderhoud als ook de goedgekeurde hengsten Kroonjuweel ( Belistar )en Dorado ( Krack C ).

Stamboom

Florida TN x Revolution x Dreamcatcher

Eigenaar:
Ruiter:
Datum: 20-09-2024
Land: