Bent u geïnteresseerd in Upseda?
Log in om uw bod te versturenGeboortedatum: 07-04-2024
Kleur: Bruin
Geslacht: Merrie
Stamboek: KWPN
Land: Nederland
Lot BTW: 21%
Prijsklasse: € 6000 - € 8000
Vader van dit prachtige veulen is de zeer getalenteerde jonge hengst Florida TN onder Jennifer Sekreve. Gecombineerd met de moeder Myseda (v Revolution) met maar liefs vijf Grand Prix hengsten en vijf Preferent Prestatie merries op rij in de pedigree van Upseda . Uit deze directe moederlijn, komen de dressuur paarden Kratés Psg/Inter I met Molly Maloney , J2L Lamborghini Grand Prix met Laura Luyten, Dafour Psg/Inter I met Anne Cizadlo.In de verdere pedigree Grand Prix Hengst Karolus van Wittenstein. Nadine Grand Prix onder Hans Peter Minderhoud als ook de goedgekeurde hengsten Kroonjuweel ( Belistar )en Dorado ( Krack C ).